Ajansın İçinden (Sayı 6)

Yeni yıl ile birlikte, biz de dergimizin ilk yılını geride bırakmış olduk. 2012 yılı bizim için, daha çok, yeni yayın dönemi demek oldu. Aslında yeni dönemin çalışmalarına son baskının ardından başlamış olduğumuz için, bu sene yeni yıla iki ay erken girmiş gibiydik... Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu’muzun da yeniden yapılanması ile birlikte yayın kurulumuzda ve yazarlarımızda da yenilikler oldu.

 

Diğer taraftan dergimizin PR çalışmalarını arttırdık, TV programlarımıza başladık, internet sitemizin arayüzünü daha kullanışlı hale getirdik, kentin farklı noktalarına da özel tasarım standlarımızı yerleştirdik. Dergimizin bulunabilirliğini artırmak adına 2012 yılında daha çok satış noktası ile anlaşmanın ve aboneliklerimizi hızlandırmamızın yanı sıra internet sitemiz üzerinden gerçekleştirilen online abonelik sistemini de kolaylaştırdık.

 

Reklam verenlerimizi de birer sponsor olarak kabul ettiğimiz bu yeni dönemde; yine bardağın dolu tarafına bakarak, Adana’nın kent kültürünü, sanatını ve sanatçısını işleyerek, sadece güncel konuların ve Adanalının değil, bir başka kentlinin de yıllar sonra eline aldığında aynı tazelikte okuduğu makale ve konularıyla tarihe bir sayfa bırakmak adına, okunan ve saklanan bir dergi olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Ve her zaman olduğu gibi bu derginin Adana’ya kazandırılmasında bizimle birlikte yol alan yayın kurulumuza, yazarlarımıza, Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu’na, sponsorlarımıza ve tüm Adanalılara teşekkür ederiz.

 

Interkey Grafik Tasarım Ltd. Şti. adına Ajansın İçinden
Sayı 6 ( Ocak - Şubat 2012 )

Bu yazı 7518 defa okundu.