Ajansın İçinden (Sayı 16)

Ve perde açılır...

 

Ve yine Eylül gelir...

 

Geçen sene Eylül ayındaki yazıma göz atarken buldum bu girişi. Her sene olduğu gibi Eylül ayı gerçek yılbaşıdır bizler için. Yaz tatili artık bitmiş ve okullar açılmaya başlamıştır. Öğretmen veya öğrenci olmasanız da sayaç Eylül'de resetlenir. Biz Adanalılar her ne kadar kışlıkları çıkartmasak da yazlık havasından çıkılır artık.

 

İş dünyası da bu ivmeden nasibini alır. Projeler hep Eylül milatlıdır. Ama bu eylülde, sınır komşularımız ve Ortadoğu'daki durumlar ve uzun süredir stabil duran dövizin de bu Eylül ile hareketlenmesi ortamı biraz daha hararetlendirdi hatta...

 

İşte bu sayıyı böyle bir ortamda hazırladık. Belki de bir ağustos böceği gibi geçirilmesi gereken Ağustos Ayı, bizim yazarlarımız için pek öyle geçmedi. Tarihe bir not düşmeyi amaçlayan bu sayfalara, bu sayı için de birbirinden özel konular seçildi.

 

Bu senenin başından beridir sadece dijital platformlarda olacağımızı belirtmeden önce özellikle IOS ve Android cihazlarda da dergimizi takip edebilmeniz için gerekli altyapıyı hazırladığımızı zaten belirtmiştik. Internet sitemizde var olan, basılı tüm sayılarımızı aynı zamanda hem Ipad ve Iphone cihazları için AppStore'a hem de Android cihazlar için Google AirPlay'e eklemiştik. Bu yaz da boş oturmadık dijital yayına başladıktan sonra çıkan sayılarımızı da AppStore'daki aplikasyonumuza ekledik. Artık dergimizin ilk yayın tarihinden bugüne kadar olan tüm sayılarına IOS cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Bu derginin hayat bulmasında rol alan Interkey ekibine; fikirleri, yazıları, fotoğrafları, ve desteklerini esirgemeyen yayın kurulumuza, yazarlarımıza ve bizimle birlikte bu derginin Adana’ya kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

 

 

Interkey Grafik Tasarım Ltd. Şti. adına


Mustafa Gökçen
Sayı 16 (Eylül - Ekim) 2013

Bu yazı 4967 defa okundu.